Reserves Hoek maken er vijf op een rij van

Voor het vijfde opeenvolgende seizoen zijn de reserves van Hoek het hoogst geëindigde Zeeuwse reserveteam geworden. Toch noteerde het tweede van Hoek dit seizoen zijn slechtste klassering in die periode; het team werd in de reserve hoofdklasse ‘slechts’ vijfde. Voor de zevende keer in veertien seizoenen heeft Hoek echter het beste Zeeuwse reserveteam op zaterdag.

In de schaduw van het Hoekse vlaggenschip heeft het tweede team zich de afgelopen jaren ontpopt als de Zeeuwse reus onder de tweede elftallen. In de afgelopen veertien seizoenen miste het team slechts één seizoen in de hoofdklasse, in 2008 en 2009 werd het team kampioen en door de prestaties in de districtsbeker bij de standaardteams geniet Hoek 2 provinciebreed bekendheid.

Net als bij de standaardteams is ook bij de tweede teams Kloetinge de grote rivaal van Hoek. Die ploeg miste slechts twee seizoenen in de reserve hoofdklasse, maar legt het qua eindklassering vaak af tegen de Zeeuws-Vlaamse rivaal. Vier keer eindigde Kloetinge toch als beste. De laatste keer in 2006. Sindsdien regeert Hoek 2.

beste team

#

jaren

Hoek 2

7

02/03, 04/05, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11

Kloetinge 2

4

97/98, 98/99, 01/02, 03/04

Arnemuiden 2

2

99/00, 05/06

Veere 2

1

00/01

Geef een reactie

Opgeslagen onder Arnemuiden, Hoek, Kloetinge, Veere

Geef een reactie

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s