Oostkapelle heeft vrije val bijna voltooid

In de afgelopen zeventien wedstrijden heeft Oostkapelle welgeteld één keer gewonnen. Eind februari gebeurde dat tegen Pelikaan, de eerste wedstrijd waarin Stoffel Schipper als coach op de bank zat. Dat schokeffect was van korte duur. Ook het clubicoon kon de vrije val niet keren. De koploper van oktober staat in april voorlaatste.

Vanavond tegen Duiveland kan de ploeg een plekje winnen in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal als het van Duiveland wint. Dat zal geen sinecure worden, want de afgelopen twee seizoen lukte dat Walcherse ploeg niet. Op eigen veld verloor het zelfs tweemaal van de ploeg uit Oosterland: met 3-7 en 0-2. En het seizoen was zo veelbelovend begonnen voor Oostkapelle.

Met Hans de Nooijer als nieuwe trainer voor de groep schoot de ploeg als een raket uit de startblokken. Begin oktober stond Oostkapelle zelfs fier aan kop, twee punten los van VVC’68. Vervolgens trad voorzichtig het verval. In oktober won de ploeg nog een keer van Pelikaan, maar in de zeventien duels die volgden werd alleen datzelfde Pelikaan nog een keer de mond gesnoerd.

Het pleit wordt vermoedelijk op de slotdag beslecht als Oostkapelle thuis tegen De Noormannen aantreedt. Het is voor Oostkapelle te hopen dat AZVV niet de geest krijgt, want anders zou de ploeg zijn vrij val van boven naar onder nog wel ’s kunnen voltooien.

wedstrijd

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

klassering

6

2

4

5

2

1

2

3

5

7

9

10

wedstrijd

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

klassering

10

11

11

12

12

12

12

12

12

13

13

?

Geef een reactie

Opgeslagen onder AZVV, De Noormannen, Duiveland, Oostkapelle

Geef een reactie

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s