WIK’57 heeft dit seizoen de grootste moeite om tot scoren te komen. De Kerkwerfse vierdeklasser is niet de minst productieve Zeeuwse club (dat is Dauwendaele met vier goals), maar de zes doelpunten tonen een duidelijke schaarste in scorende spelers aan. Met name op vreemde bodem kan WIK’57 maar niet scoren.
De groenhemden hebben dit seizoen buitenshuis nog niet gescoord. De snelle volgers zullen claimen dat WIK’57 in de eerste uitwedstrijd bij BVV’63 één keer heeft gescoord. Dat is echter de halve waarheid. Die ene tegengoal in de 5-1-nederlaag was in de tweede helft een eigen doelpunt van Said Achabar. Sindsdien heeft er niemand meer voor WIK’57 gescoord in uitduels.
In de voorlaatste wedstrijd van het vorige seizoen scoorde de laatste WIK-speler buiten Kerkwerve. Bij een 6-0-achterstand in Halsteren scoorde Camiel Kleppe tegen. Een historisch doelpunt, want deze Kleppe is met zijn veertien jaar nog altijd de jongste Zeeuwse doelpuntmaker. De droge periode van WIK’57 buitenshuis:
|
datum |
tegenstander |
uitslag |
|
11 sept |
BVV’63 |
5-1 |
|
25 sept |
Stavenisse |
3-0 |
|
9 okt |
SPS |
4-0 |
|
30 okt |
Brouwershaven |
1-0 |
|
20 nov |
Kruiningen |
5-0 |
|
27 nov |
DVO’60 |
5-0 |
