Dennis de Nooijer maakt zijn 250e doelpunt

Het doelpunt zondag van RCS-aanvaller Dennis de Nooijer tegen Nuenen was er één met een traan en een lach. Een traan omdat de goal onvoldoende was voor de winst (2-2), een lach omdat het het 250e doelpunt uit de carrière van De Nooijer was. Precies de helft van die goals heeft De Nooijer in dienst van RCS gemaakt. De andere helft in het profvoetbal.

Dennis de Nooijer heeft zijn doelpunten verdeeld over vijf clubs. Behalve voor RCS heeft hij als prof gescoord voor Sparta, SC Heerenveen, NEC en FC Dordrecht. De meeste goals in één wedstrijd maakte hij vier seizoenen geleden bij RCS in de beker tegen Serooskerke: zes stuks. Twee keer maakte hij er vijf in één wedstrijd. Vorig seizoen tegen de amateurs van PSV en vijf jaar geleden in zijn laatste profjaar bij FC Dordrecht in de beker tegen Quick Boys.

Zijn allereerste doelpunt in een eerste elftal maakte De Nooijer op 12 mei 1985. Alleen kan hij zich er niets meer van herinneren. Als zestienjarig broekie schoot hij twee keer raak namens RCS, in de vierde klasse G, tegen SVW’67 uit Sint-Willebrord (inmiddels opgeheven). Op het filmpje scoort De Nooijer namens NEC tegen FC Twente, de 127e goal in zijn carrière in september 2003.

club

comp

beker

rest*

tot

RCS

89

32

4

125

Sparta

68

17

2

87

SC Heerenveen

7

0

2

9

NEC

12

2

0

14

FC Dordrecht

6

9

0

15

totaal

182

60

8

250

* onder rest vallen goals in de nacompetitie en Europese duels

2 reacties

Opgeslagen onder RCS

2 reacties op Dennis de Nooijer maakt zijn 250e doelpunt

  1. Pingback: Vijf redenen waarom RCS zondag wint van Vlissingen «

  2. Pingback: Honderdste RCS-goal Dennis de Nooijer is een punt waard «

Geef een reactie

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s